UFO za oknem!

UFO za oknem

Wieści o nagraniu przez amerykańskich pilotów UFO, wsparte na dodatek odpowiednim filmem, z miejsca stały się weekendową atrakcją w serwisach informacyjnych. Przy tej okazji warto wspomnieć, że także polscy lotnicy zetknęli się z podobnymi zjawiskami. Wystarczy sięgnąć do dostępnych w internecie materiałów i wywiadów z pilotami opowiadającymi o dziwnych incydentach z lat 80.

Jeszcze ciekawsze, że pierwsze w historii ostrzelanie Niezidentyfikowanego Obiektu Latającego również było dziełem naszych lotników. Dobrze, że nie wybuchł z tego jakiś konflikt zbrojny! Chociaż, prawdę mówiąc, nie musiał, bo do tego zadziwiającego incydentu doszło podczas II wojny światowej. Cały świat był więc już w ogniu…

UFO to fenomen dalece wykraczający poza popkulturę i amerykańskie opowieści o strefie 51. Trafił zarówno do opery mydlanej wszech czasów Dynastia, jak i do studium Carla Gustava Junga. Nawet jeśli UFO jest bujdą lub nieporozumieniem, wielu z nas chce wierzyć w jego istnienie. Pytanie: dlaczego? (Na zdjęciu powyżej: wnętrze amerykańskiego wahadłowca, z którego ani chybi ktoś musiał wypatrzeć Niezidentyfikowane Obiekty Latające, jeśli tylko nie są wymysłem…).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s